Chess Videos
Main Menu  
Friday, 18 June 2021
SatranÁ Okulu Marketi PDF Print E-mail
User Rating: / 0
PoorBest 
Thursday, 06 April 2017

logo.pngSatranç Okulu Marketi 10 bin üzerinde satış ile satranç severlerden tam not almaya devam ediyor. 4 bin üyenin kayıt olduğu sanal dükkan da satranç ile ilgili aradığınız her ürün bulunmakta. 200 çeşidin üzerinde satranç kitabı bulunmakta. Anaokulu, Yeni Başlayanlar, Oyun Koleksiyonları, Açılışlar, Oyunsonu, Oyunortası, Nadir Kitaplar, 2. El Kitaplar değişik bölümler.

Kitapların yanı sıra her türlü satranç takımını  bulmak da mümkün. Ahşap, metal, mıknatıslı, küçük, büyük her türlü takım bulunmakta. İster hediyelik ister de Staunton model takımları bulabilirsiniz. Staunton modeller öğrenciler içinde rulo çantada ve 85, 94 ve 95 mm şah boyutlarına sahip.

Elbette satranç eğitim panoları da eğitimin vazgeçilmezi. Eğitim panoları duvara monte, mobil, sarılabilir olmak üzere üçe ayrılıyor.  Taşları son yıllarda tercih edilen kırılmayan eva taşlardan.

Yaz gelince satrançseverlerin tercih ettiği faaliyet ise bahçede satranç oynamak. Elbette bahçe satranc taşları  da satılmakta. Boyutlar yine değişken 33, 45, 71, 85, 96 cm şah yüksekliği şeklinde gitmekte. Sıcağa soğuğa ve darbeye dayanıklı bu taşların altlığı ise plastik veya muşamba şeklinde. Elbette plastik birbirine eklenebilir şekildeki mazgal altlık daha dayanıklı ama muşambaya göre de daha pahalı.

Satrançseverleri her türlü satranç ihtiyaçları için Satranç Okulu Marketi'ne bekleriz. 

Last Updated ( Thursday, 06 April 2017 )
 
< Prev   Next >

 Satranç

 2. El Network

 2. El Cisco

 2. El Cisco

Omega 3

 

Kasparov Lectures
Kasparov's Story
My Story 1
My Story 2
My Story 3
Masum Hamleler
Webdesign by Webmedie.dk Webdesign by Webmedie.dk